SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY: a múzeum és a Vár megközelítése

Kedves Látogatóink!

A Móra-park építése miatt a Móra Ferenc Múzeum és a Vár és Kőtár módosított útvonalakon keresztül közelíthető meg. Mivel a park felújítási munkálatai tőlünk függetlenül zajlanak, ezért a bejutási rend folyamatosan változhat. Az alábbiakban a legfrissebb, jelenleg aktuális bejutási útvonalat olvashatják.

2020. október 10-től a következő útvonalon közelíthetőek meg kiállítóhelyeink:
Móra Ferenc Múzeum:
Bejutás a város irányából, a Vár utca felől. A Vár utca irányából érkezve induljunk el a kocsifelhajtó felé, egy kis folyosón keresztül. Sétáljunk fel a kocsifelhajtóra, melynek tetején található a múzeum bejárata.

bejut1

bejut2

bejut3

Vár és Kőtár:
A színház irányából, akadálymentesen megközelíthető. A színháznál található zebrán keljünk át az úttesten, majd haladjunk a Vár bejárata felé.

vár1

vár2

Ha bizonytalanság merülne fel a bejutás kapcsán, kérjük, érdeklődjetek az aktuális helyzetről telefonszámunkon: 06-62-549-040

Köszönjük a megértésüket, türelmüket! Szeretettel várjuk Önöket a Móra-múzeumban és a Várban!

A Móra Ferenc Múzeumban és kiállítóhelyein a maszk használata KÖTELEZŐ!